vč. daně

 logo.png

Distribuce CZ:

Rybná 716/24, 110 00 Praha 1 - Staré Město (není adresou pro vrácení zboží)

Dodavatel vstřikovačů

Injectec se zabývá prodejem nových, repasovaných i použitých vstřikovačů paliva. Obchodní činnost je provozována prakticky celosvětově.

  • Špičkové precizní produkty
  • Zákaznický servis na vysoké úrovni
  • Záruka vrácení peněz

Námi nabízený sortiment zahrnuje nové, repasované a testované použité vstřikovače paliva. Daná nabídka se neustále rozrůstá. V současné době distribuujeme vstřikovače paliva od výrobců BOSCH, VDO Siemens, DENSO, Delphi a Lucas. Převážná část námi prodávaných vstřikovačů paliva je vyráběna či repasována buď přímo v České republice či ve středoevropském průmyslovém regionu.


Export a doprava

I veškeré objednávky určené pro export jsou pečlivě zpracovávány. Exportní dokumenty jsou proto vždy připraveny v jazyce, ve kterém byla vytvořena objednávka. Samozřejmostí je pojištění zásilky pro případ ztráty či poškození.

Spokojenost zákazníků

Spokojenost zákazníků je pro nás velice důležitá. Na veškeré námi dodávané vstřikovače paliva poskytujeme záruku, jež není omezena počtem ujetých kilometrů. Injectec rovněž ručí za bezpečnou přepravu. Pokud se stane, že přepravce zásilku ztratí či poškodí, bude tato opětovně vyřízena, a to zcela zdarma.

V rámci naší obchodní činnosti jsme schopni vyřizovat objednávky s minimální chybovostí. V praxi to znamená, že díky vlastní rozsáhlé databázi máme možnost ověřit si, zda zákazník objednává vhodné vstřikovače paliva na svůj vůz. Naši operátoři tak dokáží rychle reagovat na případné nesrovnalosti a objednávku po dohodě se zákazníkem upravit. 


Contact  +420 228 885 666

Speak to Sales